انجام لیفت صورت غیر جراحی با طب فشاری بر خلاف لیفت صورت جراحی


Categories :

آیا برای جوان‌تر به نظر رسیدن به لیفت صورت یا جراحی زیبایی فکر می‌کنید؟ فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید قبل از گرفتن این تصمیم مهم بسنجید. شاید وقت آن رسیده است که به طب فشاری صورت که توسط نوک انگشتان خودتان انجام می شود به عنوان یک جایگزین رایگان برای لیفت صورت بدون جراحی نگاه کنید.

لیفت صورت جراحی به طور کلی اصلاح، بهبود یا کاهش بافت صورت برای بهبود ظاهر فرد است. معمولاً عمل جراحی شامل کشیدن پوست صورت به طرفین صورت و سپس کندن پوست اضافی است.

لیفت صورت غیر جراحی، لیفت صورت است که با همان هدف، اما از طریق روش های غیر جراحی انجام می شود.

برای اهداف این مقاله، و از آنجایی که من طرفدار طب کل نگر هستم، اصطلاحات “لیفت صورت غیر جراحی”، “لیفت صورت غیر تهاجمی” یا “لیفت صورت طبیعی” اصطلاحات اختصاری هستند که برای توصیف ماساژ با طب فشاری خود انجام شده استفاده می کنم. در نقاط مختلف صورت، گردن، بازوها و دست ها با هدف دستیابی به نتایجی مشابه با لیفت صورت جراحی. به طور کلی 20 نقطه طب فشاری برای ماساژ وجود دارد. حداقل یک دقیقه ماساژ روی هر نقطه طب فشاری. در مقالات دیگر به این نکات خواهم پرداخت.

قبل از انجام عمل جراحی لیفت صورت، در اینجا چند مقایسه با لیفت صورت غیرجراحی انجام شده توسط نوک انگشتان شما وجود دارد که می تواند نتیجه بهتر یا مشابهی داشته باشد. کاملاً ممکن است در عرض 30 روز 10 تا 15 سال جوانتر به نظر برسید، اما بدون جراحی!

از بسیاری جهات، لیفت صورت غیرجراحی با طب فشاری به دلایل زیر می تواند در دراز مدت سودمندتر باشد:

o جراحی لیفت صورت، جراحی زیبایی و/یا جراحی پلاستیک هزینه زیادی دارد، یعنی بین 5000 تا 25000 دلار. اگر بدانید که نقاط طب فشاری را کجا ماساژ دهید، لیفت صورت بدون جراحی برای شما هزینه ای ندارد.
If you loved this short article and you would certainly like to receive even more details pertaining to مرکز مام للعقم kindly check out our own web-site.

o جراحی پلاستیک فقط عمق پوست است. برش های اسکالپل جراح بریدگی ها و اسکارهای کوچکی به جا می گذارد. یک لیفت طبیعی صورت هیچ جای زخم یا بریدگی باقی نمی گذارد و پوست، نقاط گره انرژی و بافت زیرین را درمان می کند. علل پیری که تخریب سلولی و گردش خون بد است را درمان می کند.

از آنجایی که جراحی پلاستیک شامل سفت شدن پوست صورت می شود، بسیاری از افراد ممکن است پس از جراحی چنین نگاهی غافلگیرکننده یا غافلگیرکننده داشته باشند. لیفت صورت بدون جراحی که با طب فشاری انجام می شود، جوانی صورت شما را به طور طبیعی و بدون تغییر اساسی در ظاهر شما با رنگ و بافت جدید به پوست باز می گرداند. چین و چروک ها صاف یا ناپدید می شوند. کیسه های چشم کاهش می یابد و پوست شما دوباره سفت می شود.

o جراحی پلاستیک فقط موقتی است. معمولاً بین 18 تا 24 ماه از اولین جراحی که پوست شروع به افتادگی می کند، جراحی بیشتری لازم است. لیفت صورت غیرتهاجمی که از طریق طب فشاری انجام می شود، تا زمانی که لیفت صورت طبیعی خود را 2 تا 3 بار در هفته حفظ کنید، دائمی است.

o پس از جراحی زیبایی معمولاً کبودی، بانداژ، تغییر رنگ در صورت و/یا گردن و درجاتی از درد یا ناراحتی وجود دارد. لیفت طبیعی صورت چنین عارضه ای ندارد و می توانید بدون خجالت، ترس و اظهار نظر دیگران صورت خود را در معرض دید قرار دهید.

o اگرچه نادر است، اما همیشه خطرات عفونت، عوارض جراحی یا حتی لیفت صورت جراحی ناموفق وجود دارد که عواقب دائمی یا جدی برای بیمار دارد. با لیفت صورت غیر جراحی، چنین خطراتی وجود ندارد. در واقع، فواید بسیار دیگری مانند گردش خون بهتر، هضم بهتر، الگوهای خواب بهتر و حالت آرامش بیشتر وجود دارد.

o همیشه بستری در بیمارستان، داروی بیهوشی، داروها، جراح وجود دارد که کنترل کمی روی آنها با جراحی زیبایی دارید یا اصلاً کنترل نمی کنید. لیفت صورت طبیعی معمولاً در هر کجا و هر زمان که بخواهید انجام می شود: در راحتی در خانه خود، در ایستگاه اتوبوس، جلوی تلویزیون و غیره.

بنابراین قبل از اینکه به جراح مراجعه کنید یا تصمیم بگیرید که زیر چاقو بروید، ممکن است یک لیفت صورت طبیعی غیرجراحی “DIY” را با استفاده از طب فشاری با نوک انگشتان خود در نظر بگیرید. این می تواند به معنای یک لیفت صورت دائمی، آسان برای نگهداری، بدون درد و مقرون به صرفه باشد. جوان‌تر به نظر رسیدن همیشه نباید با جراحی حل شود!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *