اینستاگرام برای مشاغل محلی – 2018


Categories :

همه ما می دانیم که اینستاگرام در دنیای امروز چه نقشی را ایفا می کند، اینطور نیست؟
در این واقعیت شکی نیست که هر چه تعداد فالوورهای بیشتری در حساب خود داشته باشید، برای شما مفیدتر است، به خصوص اگر یک فرد تجاری باشید. همچنین می توانید انتظار داشته باشید که فالوورهای اینستاگرام در دراز مدت مشتری شما شوند.

وقتی از طریق فید اینستاگرام مرور می کنیم، لایک می زنیم و اگر کسی تصویر گربه یا سگ ناز یا هر حیوان دیگری را آپلود کرده باشد، مایلیم دنبال کنیم.

کسب و کار محلی و اینستاگرام شما می دانید چه چیزی، لایک هایی که یک حیوان بامزه می گیرد بسیار بیشتر از آن چیزی است که یک شرکت بزرگ می تواند در اینستاگرام به دست آورد. اگر شرکت بزرگی مانند سامسونگ برای به دست آوردن فالوورها و لایک های بیشتر در حساب Insta خود بسیار سخت تلاش می کند، فقط تصور کنید که چقدر برای داشتن یک کسب و کار محلی کوچک باید تلاش کنید.

فقط به این دلیل که گرفتن لایک و فالوور بیشتر در اینستاگرام سخت است، نمی توانید از تبلیغ کسب و کار خود در اینستاگرام دست بردارید. بنابراین برای به دست آوردن لایک و فالوور بیشتر چه باید کرد؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد تعاملات بیشتری شوید. هرچه بیشتر در حساب خود مشارکت می کنید، سرنخ های بیشتری دریافت می کنید و در نهایت تبدیل های بیشتری دریافت می کنید. جذب مخاطب به این سادگی که فکر می کنید نیست. از شما می‌خواهد که در عین حال محتوای آموزنده و سرگرم‌کننده قرار دهید.

بنابراین بچه ها، می توانید راه های زیر را دنبال کنید که به شما کمک می کند از مزایایی برای توسعه کسب و کار محلی خود در اینستاگرام بهره مند شوید:

1. بازنشر محتوای محلی

همیشه حرفه ای نباشید و همیشه سعی نکنید سرنخ ها را به دست آورید و سعی کنید تبدیل بیشتری به دست آورید. همه ما می دانیم که هدف اصلی شما تغییر است، اما دنبال کنندگان شما همیشه نباید احساس کنند که شما فقط کسب و کار خود را تبلیغ می کنید. کاری که باید انجام دهید این است که محتوای خوب فالوورهای خود را بازنشر دهید. این باعث می شود فالوورهای شما احساس کنند که شما دوستانه هستید و آنها بیشتر درگیر می شوند (این همان چیزی است که شما می خواهید). حتی می‌توانید محتوای کسب‌وکارهای دیگر را مجدداً ارسال کنید و این ممکن است شما را به دنبال کردن فالوورهای آن‌ها نیز سوق دهد. این باعث می شود که برند شما قابل دسترس باشد و سود بیشتری از آن ببرید. این قطعا به شما کمک می کند تا در دراز مدت شهرت خوبی داشته باشید. تنها چیزی که باید در اینجا مراقب باشید این است که از شخص (که پست او را مجدداً ارسال می کنید) بپرسید و سپس باید کاربر را تگ کنید. و بس! همه چیز آماده است!

2. فقط شرکت کنید

فقط ارسال فیلم و عکس کافی نیست. اگر دنبال کنندگان خوبی می خواهید، باید آنها را نیز دنبال کنید. هنگامی که فالوورهای شما محتوای خوبی قرار می دهند، سعی کنید نظر بدهید و سعی کنید مکالمه ای ایجاد کنید. مشارکت شما برای به دست آوردن تعامل برای پست های شما به همان اندازه مورد نیاز است. بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که در اینستاگرام فعال باشید و مطمئن شوید که وقتی فالوورهای شما چیزی را پست می‌کنند تعریف می‌کنید یا درخواست می‌کنید یا کارهای دیگری انجام می‌دهید.

3.
If you loved this post and you would certainly like to receive more facts regarding حذف فالوور فیک kindly check out the site.
هویت برند خود را راکد نگه دارید

خوب! این موضوع مهمی است که باید برای آن وقت بگذاریم. اینستاگرام پلتفرمی دیگر برای تبلیغ برند شماست. بنابراین کاری که باید انجام دهید این است که در اینجا نباید متفاوت باشید. این بدان معناست که شما باید هویت یکسانی را در تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی حفظ کنید و مخاطب را گیج نکنید. اگر نامی را در فیس بوک ذکر کرده اید و نام دیگری در اینستاگرام ذکر شده است، این به شما در ساختن یک برند کمکی نمی کند، بلکه باعث سردرگمی فالوورها می شود.

4. نظرات مشتریان شما

همیشه خوب است که در صورت خرید محصول شما، آنچه را که مردم به دست می آورند به نمایش بگذارید. و این را می توان با به اشتراک گذاشتن تصاویر با مشتریان خود و ارسال ویدیو برای مشتریان در حال بررسی محصول شما انجام داد. وقتی چیزهای خاصی از شخصی که قبلاً از محصول استفاده کرده است بیرون می‌آید، به شما کمک می‌کند تا مشتریان بیشتری را جذب کنید زیرا نظرات ارزش بیشتری به برند شما می‌دهند. پس لینک خود را اضافه کنید.

5. نمی‌دانید پیوند خود را کجا اضافه کنید؟

آدرس وب سایت خود را در بیو اضافه کنید. این تنها جایی است که می توانید لینک وب سایت خود را اضافه کنید. این به مردم کمک می کند تا از وب سایت شما بازدید کنند و در مورد محصول یا خدمات شما بیشتر بدانند. بنابراین هر جایی که می خواهید کاربران پس از بازدید از اکانت اینستاگرام شما وارد آن شوند، باید آن لینک در قسمت بیو حساب کاربری شما قرار داده شود.

بنابراین، بچه ها، شما باید یک چیز را درک کنید و آن این است که موفقیت در هر پلتفرم رسانه های اجتماعی و به خصوص در اینستاگرام الزامی است زیرا جایی است که می توانید تعداد بیشتری از تصاویر، ویدیوها و موارد خاص دیگر را قرار دهید و بسازید. آن را جذاب تر و سپس ترویج.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *