7 اشتباه اصلی که مشاوران املاک تازه کار مرتکب می شوند


Categories :

هر بار که با کسی در مورد کسب و کار و حرفه ام صحبت می کنم، همیشه این موضوع مطرح می شود که “آنها به فکر ورود به املاک و مستغلات بوده اند” یا کسی را می شناسند که این کار را کرده است. با توجه به اینکه افراد زیادی در مورد ورود به املاک و مستغلات فکر می کنند – چرا مشاوران املاک موفق تری در جهان وجود ندارند؟ خوب، تنها کسب و کار زیادی برای انجام دادن وجود دارد، بنابراین تنها می تواند تعداد زیادی نماینده املاک در جهان وجود داشته باشد. با این حال، من احساس می‌کنم که ماهیت ذاتی کسب‌وکار، و تفاوت آن با مشاغل سنتی، انتقال موفقیت‌آمیز به کسب و کار املاک و مستغلات را برای افراد عادی دشوار می‌کند. به عنوان یک کارگزار، من می بینم که بسیاری از نمایندگان جدید به دفتر من راه می یابند – برای مصاحبه، و گاهی اوقات برای شروع حرفه خود. آژانس‌های املاک جدید ویژگی‌های بسیار خوبی را به میز می‌آورند – انرژی و جاه‌طلبی زیادی – اما اشتباهات رایج زیادی نیز مرتکب می‌شوند. در اینجا 7 اشتباه اصلی که مشاوران املاک تازه کار مرتکب می شوند، آورده شده است.

1) بدون طرح کسب و کار یا استراتژی کسب و کار

بنابراین بسیاری از نمایندگان جدید تمام تاکید خود را بر روی کارگزاری املاک و مستغلات می‌گذارند که وقتی مجوز جدید درخشانشان از طریق پست ارسال می‌شود، به کدام کارگزاری املاک بپیوندند. چرا؟ از آنجا که اکثر نمایندگان جدید املاک و مستغلات هرگز برای خودشان کار نکرده اند – آنها فقط به عنوان کارمند کار کرده اند. آنها به اشتباه معتقدند که ورود به تجارت املاک و مستغلات “به دست آوردن شغل جدید” است. چیزی که آنها از دست می دهند این است که قرار است برای خودشان وارد تجارت شوند. اگر تا به حال درهای هر کسب و کاری را باز کرده اید، می دانید که یکی از اجزای کلیدی طرح کسب و کار شما است. طرح کسب و کار شما به شما کمک می کند تا مشخص کنید به کجا می روید، چگونه به آنجا می رسید و چه چیزی برای موفقیت در کسب و کار املاک و مستغلات شما لازم است. در اینجا موارد ضروری هر طرح تجاری خوب وجود دارد:

الف) اهداف – چه می خواهید؟ آنها را واضح، مختصر، قابل اندازه گیری و دست یافتنی کنید.

ب) خدماتی که ارائه می‌دهید – نمی‌خواهید “جک همه حرفه‌ها و ارباب هیچ‌کدام” باشید – مناطق مسکونی یا تجاری، خریداران/فروشندگان/اجاره‌کنندگان و حوزه‌ای که می‌خواهید در آن تخصص داشته باشید را انتخاب کنید. کارگزاران املاک و مستغلات تمایل دارند بیشترین موفقیت را در بین خریداران/اجاره‌گیران داشته باشند و پس از انجام چند معامله، به سراغ فهرست‌بندی خانه‌ها می‌روند. If you are you looking for more in regards to خرید آپارتمان در استانبول check out our website.

ج) بازار – خود را برای چه کسی بازاریابی می کنید؟

د) بودجه – خود را “نماینده املاک جدید، inc” در نظر بگیرید. و هر هزینه ای را که دارید بنویسید – بنزین، مواد غذایی، تلفن همراه، و غیره… سپس هزینه های جدیدی را که می کنید بنویسید – عوارض هواپیما، افزایش بنزین، افزایش استفاده از سلول، بازاریابی (بسیار مهم) و غیره. ..

ه) بودجه – چگونه می خواهید بودجه خود را بدون درآمد در 60 روز اول (حداقل) پرداخت کنید؟ با اهدافی که برای خود تعیین کرده اید، چه زمانی به نتیجه می رسید؟

و) طرح بازاریابی – چگونه می خواهید خدمات خود را به اطلاع برسانید؟ مؤثرترین راه برای بازاریابی خود، حوزه نفوذ خودتان است (افرادی که می شناسید). مطمئن شوید که این کار را به طور موثر و سیستماتیک انجام می دهید.

2) عدم استفاده از بهترین تیم بسته ممکن

آنها می گویند بزرگ ترین تاجران اطراف خود را با افرادی احاطه کرده اند که از خودشان باهوش ترند. برای بستن یک معامله به یک تیم بسیار بزرگ نیاز است – نماینده خریدار، نماینده لیست، وام دهنده، نماینده بیمه، افسر عنوان، بازرس، ارزیاب، و گاهی اوقات بیشتر! به عنوان یک مشاور املاک، شما در موقعیتی هستید که مشتری خود را به هر کسی که انتخاب می کنید ارجاع دهید و باید اطمینان حاصل کنید که هرکسی که به آن مراجعه می کنید دارایی برای معامله خواهد بود، نه کسی که سردرد بیشتری برای شما ایجاد کند. و تیم پایانی که به آن اشاره می‌کنید، یا «نام خود را برای آن قرار دهید» وجود دارد تا شما را بدرخشد! هنگامی که آنها عملکرد خوبی داشته باشند، شما می توانید بخشی از اعتبار را دریافت کنید زیرا آنها را به معامله ارجاع داده اید.

مرگبارترین دوتایی که وجود دارد، آژانس املاک و مستغلات جدید و کارگزار وام مسکن جدید است. آنها دور هم جمع می‌شوند و تصمیم می‌گیرند که با تلاش‌های بازاریابی ترکیبی‌شان، می‌توانند دنیا را تسخیر کنند! هر دوی آنها روی بخش درست کسب و کار خود – بازاریابی – تمرکز می کنند، اما با انتخاب دادن به یکدیگر، هیچ لطفی به یکدیگر نمی کنند. اگر به یک نماینده بیمه بد مراجعه کنید، ممکن است باعث ایجاد یک سکته جزئی در معامله شود – یک تماس تلفنی ساده برقرار می کنید و یک نماینده جدید می تواند ملک را در کمتر از یک ساعت مقید کند. با این حال، از آنجا که معمولاً حداقل دو هفته طول می کشد تا یک وام بسته شود، اگر از یک وام دهنده بی تجربه استفاده کنید، نتیجه می تواند فاجعه بار باشد! ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که «التماس برای تمدید قرارداد» یا بدتر از آن، از تمدید قرارداد محروم شوید.

یک تیم بسته خوب معمولاً بیشتر از نقش خود در معامله می داند. به همین دلیل، می توانید با سؤالات به آنها مراجعه کنید و آنها با مشاهده یک اشتباه احتمالی (بی سر و صدا) وارد عمل می شوند – زیرا آنها می خواهند به شما کمک کنند و در ازای آن بیشتر از تجارت شما دریافت می کنند. استفاده از بازیکنان خوب و باتجربه برای تیم پایانی خود به شما کمک می کند تا بی نهایت تجارتی را انجام دهید که ارزش کسب و کار بیشتر را داشته باشد … و از همه بهتر، رایگان است!

3) مسلح نشدن خود به ابزار لازم

شروع به کار به عنوان یک مشاور املاک گران است. در تگزاس، مجوز به تنهایی یک سرمایه گذاری است که هزینه آن بین 700 تا 900 دلار است (بدون در نظر گرفتن زمان سرمایه گذاری شما). ابزار تجارت و خود را گول نزنید – آنها ضروری هستند – زیرا رقبای شما قطعا از هر ابزاری برای کمک به آنها استفاده می کنند.

الف) دسترسی به MLS احتمالاً گران‌ترین نیازی است که می‌خواهید با آن مواجه شوید. پیوستن به هیئت املاک محلی (و ایالتی و ملی، به طور پیش فرض) به شما امکان می دهد برای دسترسی به MLS پرداخت کنید و در آستین، تگزاس، حدود 1000 دلار هزینه خواهد داشت. با این حال، در این زمینه کوتاهی نکنید. دسترسی به MLS یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. این چیزی است که ما را از فروشنده معمولی شما متمایز می کند – ما خانه نمی فروشیم، ما هر یک از خانه هایی را که در دسترس داریم ارائه می دهیم. با MLS Access، 99٪ از خانه های فروش در منطقه خود را برای ارائه به مشتریان خود خواهید داشت.

ب) تلفن همراه با طرح بیفی – این روزها، همه یک تلفن همراه دارند. اما همه برنامه‌ای ندارند که سطح استفاده مورد نیاز آژانس‌های املاک را تسهیل کند. برای داشتن حداقل 2000 دقیقه در ماه برنامه ریزی کنید. شما می خواهید و نیاز دارید که 24/7 در دسترس مشتریان خود باشید – نه فقط شب ها و آخر هفته ها.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *