نحوه برش شیشه


Categories :

افراد ممکن است شکستن شیشه را با چیز بدی مانند پرتاب توپ از پنجره مرتبط کنند. با این حال، در صنعت شیشه، شکستن شیشه یک اتفاق روزمره است. شیشه اغلب به دلایل مختلف شکسته می شود و می توان آن را به روش های مختلفی انجام داد. با یک ابزار ساده، یک دست ثابت و کمی صبر می توانید یک تکه شیشه را به سرعت شکسته کنید. این مقاله یکی از ساده ترین اشکال برش شیشه را به روشی ایمن و کنترل شده بررسی می کند.

یکی از ضروری ترین ابزاری که برای برش یک تکه شیشه به آن نیاز دارید، یک برش شیشه ای با کیفیت خوب کاربید روغن است. برش شیشه کاربید روغن کالای گران قیمتی برای خرید نیست و کیفیت خوب باید سال ها دوام بیاورد. کاتر شیشه روغن کاربید ابزاری است که در آن شیشه را می‌کوبید تا یک خط مستقیم برای شکستن به شما بدهد.

برای ایجاد یک تکه شیشه، به یک دست ثابت نیاز دارید تا بتوانید یک خط واضح برای برش ایجاد کنید. خط ترد بخش مهمی از فرآیند برش است. اگر خط ناهمواری دارید، ممکن است شیشه شما به جای یک خط مستقیم در چند مکان بشکند. بعد از اینکه لیوان را به ثمر رساندید، باید به آرامی آن را به دو قسمت تقسیم کنید.

اگر فردی بسیار کم حوصله هستید، این کار ممکن است یک فعالیت عالی باشد تا به شما کمک کند صبورتر شوید.
In case you have any kind of concerns concerning where and also the best way to utilize https://agahiglass.com/, you possibly can contact us with the web site.
به آرامی هر طرف لیوان را در دو طرف خط علامت گذاری شده بگیرید. سپس به آرامی لیوان را در امتداد خط علامت گذاری شده خم کنید تا جایی که کاملاً از بین برود. اگر شیشه را خیلی سریع خم کنید، ممکن است در جهت اشتباه شکافته شود، بنابراین به یاد داشته باشید که صبور باشید. در کمترین زمان، باید دو تکه شیشه ترد داشته باشید.

همانطور که می بینید، برش شیشه واقعاً یک کار ساده است که اکثر افراد می توانند بر آن مسلط شوند. با ابزار مناسب، دستی ثابت و کمی صبر می توانید بریدن یک تکه شیشه را نیز یاد بگیرید. بنابراین از پروژه بعدی خود که شامل برش شیشه است لذت ببرید، زیرا هر چه بیشتر برش دهید بهتر خواهید شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *